Купити турнікети в місті Київ, Україна. Замовити монтаж турнікетів

Купити турнікети в місті Київ, Україна Ви можете, звернувшись в компанію Інттекс. Традиційні механічні замки все частіше замінюються електронними турнікетами і іншими системами для чіпових або безконтактних карт. Різні варіанти пропускних систем встановлюють в готелях і на курортах, в офісах і бізнес центрах. Ці огорожі запобігають проникненню на територію об’єкта сторонніх осіб. Система може бути односторонньої або працювати на вхід і вихід.

Якщо Вас цікавить установка турнікета – телефонуйте за телефоном, вказаним на екрані, або скористайтеся функцією “Зворотній дзвінок”. Наші майстри допоможуть облаштувати сучасну систему безпеки будь-якої складності. 

Це стосується підключення мережевих пристроїв і біометричних сканерів. Турнікети й пропускні системи, які ми встановлюємо, відрізняються ефективністю і довговічністю. Всі питання, що цікавлять ви можете поставити за телефоном вже сьогодні.

 

турнікет

ТТ-100К

турнікет

ТТ-111К

турнікет

ТТ-100Н

турнікет

ТТ-111Н

турнікет

ТТ-110НУ

турнікет

ТТ-210Н 

турнікет

повноростовий

пульт

ПУ-Т3

Сучасні турнікети і їх особливості

Сучасні турнікети призначені для контролю і управління потоком людей на контрольно-пропускних пунктах об’єктів з підвищеними вимогами безпеки (державні органи, територія приватних володінь, готельні комплекси, офіси великих компаній, банки, стадіони, аеропорти, ж / д вокзали, ТРЦ і т.д .).

Існують різні види турнікетів, тому Ви можете вибрати найбільш відповідний варіант з урахуванням особливостей приміщення. Компанія Інттекс пропонує такі види пропускних систем як:

 • ріжкові турнікети триподи – найкомпактніший з представлених варіантів;
 • тумбові ріжкові турнікети – їх часто використовують на великих підприємствах;
 • роторні турнікети бувають напів- і повноростові, найчастіше встановлюються в готелях, бізнес-центрах і елітних офісах;
 • повноростові турнікети забезпечують максимальний захист.

Сучасні пропускні системи, електронні прилади і замки мають безліч функцій, раніше недоступних. Вони комплектуються зчитувачами різного роду, що дозволяє обмежити вхід в приміщення сторонніх осіб. Це біометричні прилади та радіомодулі. Їх установка дозволить домогтися наступного:

 • контроль інтенсивності потоку людей на вході і виході;
 • запобігання несанкціонованого проникнення;
 • спрощення контролю відвідувачів в кінотеатрах, музеях і інших аналогічних об’єктах.

Якщо Вам потрібна консультація або Ви сумніваєтеся у виборі – зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті. Фахівці компанії Інттекс допоможуть вибрати обладнання, яке найкраще підійде для Вашої компанії.

Повноростові турнікети

Повноростові турнікети роторного типу призначені для контролю і управління потоком людей на контрольно-пропускних пунктах об’єктів з підвищеними вимогами безпеки (державні органи, територія приватних володінь, готельні комплекси, офіси великих компаній, банки, стадіони, аеропорти, ж / д вокзали, ТРЦ і ін .).

Повноростові турнікети здатні забезпечити правильну роботу КПП, виключивши при цьому нелегальне проникнення зловмисників з метою розкрадання, несанкціонований доступ і рейдерські атаки на режимний об’єкт, а також забезпечивши безпечне і комфортне проходження в місцях з великим скупченням людей.

Повноростові турнікети вважаються найнадійнішими і безпечними системами контролю доступу за рахунок повного блокування проходу через турнікет. Блокування проходу може здійснюватися вручну або автоматично з використанням СКУД. 

Турнікети можуть працювати у вільному режимі, забезпечуючи безперешкодний прохід всім людям, або за допомогою індивідуальної авторизації користувача з застосуванням пристроїв, що зчитують. Перестрибнути або обійти повноростові турнікети важко, якщо не сказати неможливо.

Особливості та переваги повноростових турнікетів

Повноростові турнікети розраховані на високі навантаження і інтенсивну експлуатацію. Охоронні засоби виготовляють в двох варіантах виконання: для будівель і зовнішнього використання. 

До турнікетів вуличного виконання пред’являються більш суворі вимоги щодо жорсткості і корозійної стійкості конструкції. Для виготовлення вуличних турнікетів застосовується нержавіюча сталь AISI 304 і сталь з полімерним покриттям, що забезпечує довговічність пристрою.

Повноростові турнікети – серйозна перешкода для зловмисників і небажаних відвідувачів, що обумовлено рядом переваг охоронних систем:

 • високий рівень контролю доступом – виключена можливість обходу перешкоди;
 • прохід людей чітко розділений і відбувається по одному відвідувачу;
 • виключена ймовірність вторгнення сторонніх осіб на об’єкт, що охороняється;
 • тривалий термін служби за рахунок використання нержавіючої сталі AISI 304.

Дверний замок і хороший ключ – вже не найефективніші пристрої, якщо мова йде про безпеку на підприємствах. Це тому, що потреби компаній виходять далеко за межі необхідності використовувати механізми, що відкривають і закривають. Їх замінюють запам’ятовуючі та запрограмовані пристрої. Одним з варіантів такого обладнання вважають повноростовий турнікет. Без подібної металевої конструкції навряд чи вдасться облаштувати пропускний пункт.

Тумбові турнікети

ТТ-210Н – турнікет-трипод з нержавіючої сталі зі світловою індикацією

 

Ціна від 74200.00 UAH

ТТ-210Н - турникет-трипод

30 осіб на хвилину

Прохід в 2-х напрямках

діапазон температур

Механічна паніка (необов’язково)

Напруга 12 В

Система контролю доступу

Ширина проходу: 550 мм
Ширина: 870 мм
Висота: 1060 мм
Довжина: 1380 мм
Пропускна спроможність: 30 чол. / Хв
Споживана потужність: макс. 18 Вт
Кількість напрямків проходу: 2
Гарантія, циклів: 1500000
Степень защиты по ГОСТ 14254-96: IP 54
Робочий діапазон температур: от -20 С до +45 С

Тумбові турнікети часто встановлюють в ряд, таким чином їх використовують в якості перегороджувальних пристроїв на прохідних підприємств, в аеропортах, на стадіонах, у фойє бізнес-центрів та інших місцях з досить великим потоком людей.

Тумбові турнікети відрізняються високою міцністю, довговічністю і легкістю монтажу. Як правило, вони можуть бути встановлені як в приміщенні, так і на вулиці. Крім того, великою перевагою є невисока ціна тумбових турнікетів. 

Двотумбові турнікети

Компанія Інттекс пропонує зі складу універсальні напівростові двотумбові турнікети (електромеханічні хвіртки) ТТ-210Н з установкою в Києві і області. Двотумбові турнікети зі світловою індикацією використовуються на прохідних підприємств, бізнес-центрів, банків, аеро- і ж / д вокзалів, медичних установ та інших стратегічних об’єктів з підвищеним рівнем безпеки для контролю доступу, регулювання і розмежування потоку на вході і виході з будівлі. Турнікети можуть інтегруватися з системою контролю доступом (СКУД) або працювати автономно за допомогою пульта управління, який йде в комплекті з триподами.

ТТ-210Н виготовляється з полірованої нержавійки, тому має презентабельний зовнішній вигляд і довгий термін експлуатації. Турнікети ТТ-210Н, за рахунок вишуканого дизайну, відмінно виглядають в престижному закладі (на прохідні великих компаній, офісних центрів, відділень банків).

Особливості та технічні характеристики двотумбових турнікетів

Через турнікет в одноразовому режимі і одному напрямку зможе пройти одна людина, після чого ротор автоматично повертається за допомогою механічного доводчика і блокується. Відмінною особливістю установки груп турнікетів є чітко сформована зона проходу, обмежена відстанню між тумбами. Це дає можливість обійтися без додаткової огорожі, тим самим заощадивши бюджет на монтажні роботи.

Виробником турнікетів передбачена можливість встановлення зчитувачів карт, приймачів монет та інших пристроїв. Турнікети поставляються в стандартному і зовнішньому виконанні (для зовнішнього монтажу).

Турнікети триподи

Турнікети триподи є найпопулярнішим типом турнікетів завдяки своїй компактності, надійності і невисокої вартості. Триподи застосовуються для організації контролю доступу в адміністративних і навчальних установах, на промислових підприємствах і в банках, в парках і спортивних центрах, на транспортних і будівельних об’єктах. Завдяки компактним розмірам трипод можна встановити на прохідній будь-якої, навіть мінімальної площі.

ТТ-100К – турнікет-трипод зі сталі з полімерним покриттям

Ціна від: 47240.00 UAH

ТТ-210Н - турникет-трипод

30 осіб на хвилину

Прохід в 2-х напрямках

діапазон температур

Механічна паніка (необов’язково)

Напруга 12 В

Система контролю доступу

Турнікети напівростові (триподи) моделі ТТ-100К з пропускною спроможністю 30 чол / хв призначені для організації пропускного режиму на КПП підприємств, банків, офісів, адміністративних і комерційних об’єктів. Турнікет-трипод ТТ-100К, виготовлений зі сталі з полімерним покриттям, виглядає елегантно в будь-якому інтер’єрі.

Триподи даної серії можуть працювати в одному і двох напрямках. У стандартному режимі (одноразовий прохід) трипод пропускає по одній людині, після проходження якого, ротор в автоматичному режимі здійснює доворот до початкового положення за допомогою демпфера і доводчика пружинного типу. Турнікети відповідають класу вологозахисту IP 54 і працюють від напруги 12 В. Температура експлуатації: від 0 С до +45 С.

Турнікети напівростові можна розблокувати в одну або обидві сторони проходу за допомогою пульта дистанційного керування або контролера СКУД. За необхідності триподи можуть оснащуватися механічною штангою, яка складається і тим самим забезпечує вільний прохід через КПП. Можуть бути різні варіанти фарбування турнікета.

Ширина проходу: 550 мм
Ширина: 870 мм
Висота: 1060 мм
Пропускна спроможність: 30 чол. / Хв
Напруга живлення: 12 В постійного струму
Споживана потужність: макс. 15 Вт
Гарантія, циклів: 1500000
Степень защиты по ГОСТ 14254-96: IP 54
Робочий діапазон температур: от 0 С до +45 С

Паспорт турнікета TТ-1ххх

Паспорт пульта ПУ-2Т

ТТ-111К – турнікет-трипод зі сталі з полімерним покриттям, з індикацією

Ціна від: 49639.00 UAH

ТТ-210Н - турникет-трипод

30 осіб на хвилину

Прохід в 2-х напрямках

діапазон температур

Механічна паніка (необов’язково)

Напруга 12 В

Система контролю доступу

Напівзростові турнікети (триподи) моделі ТТ-111К з яскравою індикацією і полімерним покриттям призначені для установки на контрольно-пропускних пунктах і прохідних великих підприємств, бізнес-центрів, медичних і освітніх установ, банків та інших режимних об’єктах. Прості в установці і надійні в роботі триподи ТТ-111К здатні пропускати до 30 осіб на хвилину в одну сторону в режимі однократного проходження. Після проходження турнікета, ротор автоматично робить доворот в початкове положення за допомогою демпфуючого елемента і механічного доводчика, а потім блокується.

Управління Трипод здійснюється в ручному режимі за допомогою пульта дистанційного керування або автоматично в зв’язці з СКУД. Опціонально турнікети ТТ-111К можуть оснащуватися механічною системою антіпаніка і складається штангою для можливості безперешкодного проходу через турнікет.

Турнікети ТТ-111К працюють від харчування 12 В, споживаючи потужність 18 Вт. Триподи розраховані мінімум на 1,5 млн циклів при температурі експлуатації в межах 0 … 45 С. Відповідають класу вологозахисту IP 54. На вимогу клієнта можлива поставка триподов в різному колірному рішенні.

Ширина проходу: 550 мм
Ширина: 870 мм
Висота: 1060 мм
Пропускна спроможність: 30 чол. / Хв
Напруга живлення: 12 В постійного струму
Споживана потужність: макс. 15 Вт
Гарантія, циклів: 1500000
Степень защиты по ГОСТ 14254-96: IP 54
Робочий діапазон температур: от 0 С до +45 С

Паспорт турнікета TТ-1ххх

Паспорт пульта ПУ-2Т

ТТ-100Н – турнікет-трипод з нержавіючої сталі

Ціна від 52880.00 UAH

ТТ-210Н - турникет-трипод

30 осіб на хвилину

Прохід в 2-х напрямках

діапазон температур

Механічна паніка (необов’язково)

Напруга 12 В

Система контролю доступу

Напівзростові турнікети (триподи) моделі ТТ-100Н – надійне і довговічне рішення для організації впорядкованого проходу через КПП банків, офісів, промислових підприємств, адміністративних установ і інших режимних об’єктів. Конструкція тріпода виконана з харчової нержавіючої сталі, що забезпечує корозійну стійкість, тривалий термін служби і привабливий зовнішній вигляд охоронних засобів.

Пропускна здатність турнікетів-триподов серії ТТ-100Н становить 30 осіб на хвилину в режимі однократного проходження. Також передбачена повна розблокування тріпода для проходу в обидві сторони – управляється за допомогою пульта або в комплексі з системою СКУД. Нержавіючі турнікети працюють від джерела живлення напругою 12 В, при цьому споживають потужність не більше 18 Вт. Рекомендований температурний режим експлуатації становить від 0 до +45 градусів. На триподи виробник дає гарантію на термін служби до 1,5 млн циклів. Опціонально може бути встановлена ​​система – механічна антипаніка (за погодженням з клієнтом).

Ширина проходу: 550 мм
Ширина: 870 мм
Висота: 1060 мм
Пропускна спроможність: 30 чол. / Хв
Напруга живлення: 12 В постійного струму
Споживана потужність: макс. 15 Вт
Гарантія, циклів: 1500000
Степень защиты по ГОСТ 14254-96: IP 54
Робочий діапазон температур: от 0 С до +45 С

Паспорт турнікета TТ-1ххх

Паспорт пульта ПУ-2Т

ТТ-111Н – турнікет-трипод з нержавіючої сталі зі світловою індикацією

Ціна від 54600.00 UAH

ТТ-210Н - турникет-трипод

30 осіб на хвилину

Прохід в 2-х напрямках

діапазон температур

Механічна паніка (необов’язково)

Напруга 12 В

Система контролю доступу

Напівзростові турнікети – триподи моделі ТТ-111Н призначені для упорядкування проходження працівників і відвідувачів через контрольно-пропускні пункти банків, бізнес-центрів, підприємств, готелів, адміністративних та освітніх установ. Відмінною особливістю тріпода моделі ТТ-111Н є наявність яскравої світлової індикації, на якому виводяться знаки напрямку проходу через турнікет. У стандартному режимі через турнікет може пройти одна людина в заданому напрямку. При цьому пропускна здатність тріпода становить до 30 осіб на хвилину. Після проходження через турнікет ротор автоматично повертають за допомогою демпфуючого механізму і механічного доводчика, після чого надійно блокується. Також можлива повна розблокування турнікета для вільного проходу в обидва напрямки.

Для виготовлення триподов ТТ-111Н використовується якісна нержавіюча сталь, що забезпечує надійність і довговічність конструкції навіть у вологому середовищі при температурі 0-45 градусів. Елегантний дизайн і яскраве підсвічування турнікета виглядає презентабельно в будь-якому приміщенні.

Опціонально турнікети ТТ-111Н можуть оснащуватися механічною системою «антипаніка» зі складаним штангою для можливості безперешкодного проходу через турнікет.

Ширина проходу: 550 мм
Ширина: 870 мм
Висота: 1060 мм
Пропускна спроможність: 30 чол. / Хв
Напруга живлення: 12 В постійного струму
Споживана потужність: макс. 15 Вт
Гарантія, циклів: 1500000
Степень защиты по ГОСТ 14254-96: IP 54
Робочий діапазон температур: от 0 С до +45 С

Паспорт турнікета TТ-1ххх

Паспорт пульта ПУ-2Т

ТТ-110НУ – турнікет-трипод вуличний з нержавіючої сталі з індикацією

Ціна від: 56400.00 UAH

ТТ-210Н - турникет-трипод

30 осіб на хвилину

Прохід в 2-х напрямках

діапазон температур

Механічна паніка (необов’язково)

Напруга 12 В

Система контролю доступу

Повноростові турнікети серії ТТ-110НУ – практичне і універсальне рішення для організації пропускного режиму на контрольно-пропускних пунктах підприємств, банків, метро, ​​бізнес-центрів, державних установ і місць з великим скупченням людей. Турнікети – триподи серії ТТ-110НУ, на відміну від інших моделей, можуть встановлюватися як всередині будівель, так і на вулиці під накриттям за рахунок використання нержавіючої харчової сталі в конструкції пристроїв. Допускається експлуатація триподов ТТ-110НУ при температурі від -20 С до +45 С в умовах підвищеної вологості повітря (ступінь вологозахисту IP 54).

Пропускна здатність турнікетів ТТ-110НУ становить 30 осіб на хвилину, що відповідає вимогам пропускного режиму для швидкого і комфортного проходження через КПП. Вуличний трипод може функціонувати в режимі двостороннього або одностороннього проходу (в одному напрямку проходять по 1 людині). Після одноразового проходу в заданому напрямку (вказує індикатор), відбувається доворот ротора до початкового положення за рахунок демпфуючого механізму і механічного доводчика. Управління Трипод здійснюється за допомогою пульта управління або системою СКУД.

Ширина проходу: 550 мм
Ширина: 870 мм
Висота: 1060 мм
Пропускна спроможність: 30 чол. / Хв
Напруга живлення: 12 В постійного струму
Споживана потужність: макс. 15 Вт
Гарантія, циклів: 1500000
Степень защиты по ГОСТ 14254-96: IP 54
Робочий діапазон температур: от 0 С до +45 С

Паспорт турнікета TТ-1ххх

Паспорт пульта ПУ-2Т

Сенсорний пульт управління турнікетом ПУ-Т3

 

Ціна від: 2440.00 UAH

ТТ-210Н - турникет-трипод

Відмінною особливістю даного пульта є відсутність механічних кнопок, вони замінені сенсорними з яскравою світлодіодною індикацією і розташовані під захисним склом.

Пульт здійснює двонаправлений обмін інформацією з турнікетом по цифровій лінії, індикація на пульті аналогічна індикації на турнікеті
За допомогою трьох кнопок здійснюються наступні режими роботи:

– одноразовий вхід / вихід
– вільний вхід / вихід
– блокування турнікета

Підключення пульта до турнікету проводиться з використанням багатожильного UTP кабелю і роз’єму RG45.

Принцип роботи

Пульт керування турнікетом ПУ-Т3 забезпечує режими ручного керування турнікетом і індикацію стану турнікета.
Пульт управління складається з сенсорної панелі, на якій розташовані сенсорні кнопки стоп, вліво, вправо і індикація робочого режиму.

Для управління напрямками роботи турнікета, органи управління пульта розділені на сенсорні кнопки «<<» і «>>», розташованих відповідно на правій і лівій стороні сенсорної панелі пульта.
Між зазначеними кнопками зверху знаходиться загальна сенсорна кнопка блокування турнікета «Стоп». Натискання та утримання кнопки «Стоп» блокує турнікет в обох напрямках, блокуючи також команди управління від контролера системи контролю доступу (СКД).
У звичайному робочому режимі на сенсорної панелі пульта підсвічується синім кольором світлодіод в верхньому лівому кутку. Це свідчить про те, що пульт підключений до крос плати управління турнікетом і готовий до роботи.

Напруга живлення: 12 В постійного струму
Струм споживання: 0,3 А
Захист від перевантаження по струму, по напрузі: є
Робоча температура: 0 – 55°C
Допустима вологість: 10 – 80%
Розміри корпусу: 103 х 103 х 25 мм

Паспорт пульта ПУ-3Т

Турнікети в офіс

Установка турнікетів в офісі дозволяє забезпечити безпеку співробітників і відвідувачів, а також організувати контроль доступу з функцією обліку робочого часу.

Вибір турнікета в офіс залежить від декількох факторів – виду діяльності та специфіки компанії, кількості працівників і, крім того, важливу роль відіграє дизайн самого приміщення.

Якщо вам потрібна допомога у виборі турнікетів для офісу або вас цікавлять ціни – дзвоніть нам за телефоном, вказаним на сайті, і отримаєте кваліфіковану консультацію вже сьогодні. 

Пропускні системи турнікети

Пропускні системи на основі турнікетів в даний час користуються великою популярністю. Адже вони допомагають підвищити рівень безпеки на території, забезпечують контроль від несанкціонованого доступу, а також ведуть облік часу приходу і відходу на роботу співробітників.

Вибір відповідної пропускної системи і турнікетів залежить від призначення об’єкта, пропускної спроможності, необхідної ступеня захисту і інших чинників.

Щоб підібрати пропускну систему, яка найкращим чином відповідатиме потребам саме Вашого підприємства – звертайтеся в нашу компанію Інттекс за телефоном, вказаним на сайті, або скористайтеся послугою “Зворотній дзвінок”.

Замовити виготовлення і монтаж турнікета

Якщо ви хочете облаштувати сучасну систему безпеки, телефонуйте нашим майстрам. У них достатньо досвіду і знань для того, щоб впоратися з найскладнішими завданнями. 

Це стосується підключення мережевих пристроїв і біометричних сканерів.

Устаткування яке ми встановлюємо відрізняється ефективністю і довговічністю. У цьому вже переконалися сотні людей, які замовили послугу на нашому сайті. Інші деталі можна уточнити по телефону вже сьогодні.