Алкотестер купити в Києві, Україні

Алкотестер

КОМПАНІЯ ІНТТЕКС пропонує купити алкотестер у Києві, Україні, інтегрований у систему контролю доступу. Цей прилад чудово себе зарекомендував у промисловості, галузях транспорту та енергетики, включаючи оборонні підприємства, де потрібне обмеження доступу нетверезим працівникам.

Алкотестер, підключений до порту контролера, встановлюється на прохідний разом із турнікетом для тестування співробітників на наявність парів алкоголю. Цей прилад комплектується швидкодіючим мікропроцесором для швидкої та комфортної перевірки великої кількості людей.

Купити алкотестер у Києві, Україні — значить уникнути всіляких збитків та травматизму на підприємстві будь-якої форми власності через недбале ставлення до своїх обов’язків нетверезого працівника. Тому перевірка персоналу на прохідний на тверезість часто є виробничою необхідністю.

Алкотестери від КОМПАНІЇ ІНТТЕКС

КОМПАНІЯ ІНТТЕКС пропонує купити професійні алкотестери для встановлення на турнікетах прохідних ваших компаній. В рамках розширення функціональності системи контролю доступу ми реалізували більш глибоку інтеграцію алкотестера Алкофор S40 та гарантуємо якісну роботу приладів на підприємствах із будь-якою кількістю робочого персоналу.

Алкотестер підключається апаратно до порту контролера серії INT3-30IP, із зазначенням напрямку проходу (вхід та вихід) та точки доступу. Крім того, є можливість не просто визначення факту сп’яніння, а й набуття значень у промілі.

В рамках інтеграції у вас є можливість самостійно налаштувати логіку перевірки та доступу на об’єкт:

 • вказати граничне значення вмісту алкоголю в проміле, при якому співробітнику буде відмовлено у допуску на робоче місце;
 • дозволити прохід співробітника за наявності пари алкоголю з фіксацією отриманих даних;
 • вибрати, яких точках доступу проводити аналіз, але в яких – немає;
 • задавати частоту, з якою проводитиметься перевірка – наприклад, тестувати кожного другого, п’ятого тощо працівника для прискорення проходження через прохідну.

Чому алкотестер купити найкраще у Нас

КОМПАНІЯ ІНТТЕКС більше 15 років займається розробкою та продажем обладнання у сфері безпеки, контролю робочого часу та управління підприємством. Купивши алкотестер в Україні, ви отримуєте не тільки високоякісне обладнання, а й професійне гарантійне, а також післягарантійне технічне обслуговування.

Зручність та якість роботи алкотестерів, інтегрованих у систему контролю доступу, високо оцінили багато наших клієнтів. Спеціалісти КОМПАНІЇ ІНТТЕКС завжди нададуть вам допомогу у виборі необхідної моделі обладнання, а також здійснять його доставку, монтаж та налаштування. З нашими пристроями ви ефективно контролюватимете безпеку на ваших підприємствах.

У нас ви можете купити алкотестер у Києві, Україні за дуже доступною ціною. Серед переваг нашої компанії можна назвати такі:

 • Демократичні ціни
 • Сертифікована продукція
 • Широкий асортимент СКУД з алкотестерами для підприємств із будь-якою кількістю співробітників.
 • Швидка доставка по Києву та Україні.
 • Професійний монтаж та налаштування обладнання.
 • Можливість вибрати будь-яку зручну форму оплати.
 • Ремонт та сервісне обслуговування.

Звертаючись до КОМПАНІЇ ІНТТЕКС, Ви можете купити якісну систему контролю доступу з інтегрованим алкотестером та повною мірою відчути користь від її застосування.