Про Нас «КОМПАНІЯ Інттекс»

Інтелектуальний і технічний потенціал компанії Інттекс, а також наявність власних виробничих потужностей, глибоке знання ринку і налагоджена система закупівель дозволяє нам розробляти системи контролю та управління доступом, а також комплексні системи безпеки, що максимально відповідають потребам сучасного бізнесу.

Всі комплекси програмно-апаратних засобів, що пропонує наша компанія відповідають високим європейським стандартам якості і розробляються із застосуванням обладнання й програмного забезпечення нашої компанії і наших колег не менш відомих на ринку України.

Для забезпечення високого рівня роботи нашої компанії ми доклали багато зусиль для того, щоб налагодити міцні партнерські зв’язки з постачальниками кращого обладнання і комплектуючих для систем безпеки.

Висококваліфіковані фахівці і передові технології, які ми використовуємо у своїй роботі дозволили нам досягти успіху в сфері охоронних систем. Ми спеціалізуємося на створенні комплексної багаторівневої системи захисту об’єктів, які її потребують.

Ми можемо запропонувати як типові рішення для різних сфер бізнесу, які ми раніше розробили і встигли оцінити їх результативність, а також розробити абсолютно унікальні рішення для промисловості, навчальних закладів, бізнес-центрів і ін. В основі наших розробок лежить необхідність забезпечити високий рівень надійності і безпеки стратегічно важливих об’єктів великого і середнього бізнесу.

Ми готові реалізувати комплекс систем безпеки і контролю доступу в приміщення в рамках бюджетів, які Ваша компанія виділяє на безпеку.

Серед основних наших продуктів, які ми готові запропонувати:

  1. Інтегровані комплекси безпеки для всіх типів об’єктів.
  2. СКУД (зчитувачі безконтактних карт, контролери, адаптери, огорожі і турнікети).
  3. Системи обліку робочого часу ( “Інспектор трудової дисципліни”).
  4. Системи відеоспостереження (камери, ПО, плати).
  5. Контроль роботи транспорту (система розпізнавання номерів).

 Наш досвід роботи понад 15 років дозволяє нам швидко і якісно впроваджувати передові технології в сфері охоронних систем, управління підприємством і обліку робочого часу. Ми також надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування наших систем на об’єктах.

Переваги співпраці з Компанією Інттекс – це постійна інформаційна та технічна підтримка, настройка програмного забезпечення, поточний ремонт охоронного обладнання та інше.

Незважаючи на те, що наші виробничі потужності знаходяться в столиці України, бригада інженерів, монтажників і наладчиків готова в будь-який момент виїхати на об’єкт в регіони країни.