Обладнання для парковок та паркінгів купити в Києві, Україні

КОМПАНІЯ ІНТТЕКС пропонує купити обладнання для паркувань та паркінгів у Києві, Україні з метою подальшого його використання на територіях підприємств, поряд із розважальними та торговими центрами, а також для облаштування дворів житлових масивів. 

Автопарковки в Києві можуть виглядати не тільки як звичайні розмічені майданчики, але і бути абсолютно автоматизованими стоянками, які не потребують контролю людини.

Система автопаркування дозволяє організувати роботу паркувань та громадських стоянок на високому рівні з максимальною їхньою автоматизацією. Обладнання для паркувань вирішує одночасно кілька завдань:

  • Забезпечення вільного доступу до стоянок певним особам. Це може бути співробітники підприємства/фірми, власники загального двору житлового комплексу та інших.
  • Спрощення збору оплати за паркування, забезпечення стабільного прибутку.
  • Облаштування паркінгу із чітким розмежуванням місць та окремим зонуванням площі для стоянок різних модифікацій автотранспорту.

Наша компанія більше 15 років займається розробкою та виготовленням комплексних систем безпеки, а також систем контролю та керування доступом різних модифікацій. У нас Ви можете купити обладнання для парковок та паркінгів в Києві, Україні, яке повністю відповідатиме вашим потребам.

Система автопаркування від КОМПАНІЇ ІНТТЕКС

Автопарковка възд выезд.

Система автопарковки від КОМПАНІЇ ІНТТЕКС є одночасно простим і надійним в роботі обладнанням для стоянок автомобілів. На ринку України ми є виробниками паркувальних систем із замкнутим циклом, включаючи розробку, виготовлення, комплектацію та монтаж на майданчику клієнта.

Будь-яке наше пристосування для паркування авто здатне забезпечити високий та безпечний рівень роботи. Бездоганна надійність конструкцій забезпечує стійкість до перепадів температур та різних погодних умов.

Система автопаркування від КОМПАНІЇ ІНТТЕКС зберігає конфіденційність будь-якого автомобіля. Вона може як бути відкритим і загальнодоступним майданчиком, так і захищеним за рахунок спеціальних ключів або карт доступу.

Чому обладнання для автопаркування замовити найкраще у нас

Распознавание автономеров

Купивши обладнання для автопаркування у нас, ви отримаєте систему, яка забезпечує високий комфорт як клієнтам, так і операторам. Завдяки зусиллям наших висококваліфікованих фахівців та впровадженню новітніх технологій ми пропонуємо як стандартні бізнес-рішення, так і абсолютно унікальні розробки. 

Добре вивчивши споживчий ринок, ми реалізуємо продукцію за цінами, доступними для більшості наших клієнтів.

Наявність системи автопаркування дозволить реалізувати широкий спектр проектів, що базуються на вимогах та потребах клієнтів. Обладнання для автопаркування зможе забезпечити роботу автостоянки будь-якого розміру – як невеликого паркінгу, так і масштабної стоянки з інтенсивною експлуатацією, якою щодня користуються тисячі автомобілів (комерційні автостоянки, стоянки біля аеропорту, торгового центру тощо). 

Наші консультанти завжди запропонують вам допомогу у виборі та нададуть професійні поради.

Співпрацюючи з КОМПАНІЄЮ ІНТТЕКС, ви зможете будь-коли отримати нашу інформаційну та технічну підтримку. Фахівці завжди допоможуть налаштувати програмне забезпечення та вирішити всі технічні питання.

Наші інженери, монтажники та наладчики готові за необхідності відвідати ваш об’єкт у будь-якому регіоні України для встановлення обладнання, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування.

КОМПАНІЯ ІНТТЕКС це саме той партнер, який вам необхідний.