Огородження для турнікетів

Огорожі та хвіртки для турнікетів служать для візуалізації кордонів проходу працівників і відвідувачів на контрольно-пропускних пунктах, дозволяючи створити чіткі прохідні зони будь-якої форми, виходячи з конфігурації і габаритів приміщення, де встановлена ​​система СКУД.

Огородження виконують не тільки захисну функцію, але і є елементом декору вестибюля, завдяки естетичному зовнішньому вигляду – трубки та фланці виконані з полірованої нержавіючої сталі AISI 304.

Безпека на підприємстві – це важливо. Система контролю доступу повинна враховувати всі аспекти в цьому плані. Якщо встановлена ​​хвіртка-турнікет, слід передбачити, як блокуючий модуль, але і кнопку відключення прохідних.

Це необхідно за правилами пожежної безпеки. Люди повинні мати можливість евакуюватися всього за 3-5хвилин. Такі особливості підтверджують необхідність залучення досвідченого майстра при монтажі подібних систем.

Найпростішою в установці системою контролю доступу є електронний дверний замок або турнікет. Подібні конструкції часто обирають керівники підприємств. Завдяки інтеграції механічних дверних замків з цифровою технологією сьогодні можна використовувати комбіноване рішення.

Його впровадження дозволити вивести на істотно новий рівень безпеку в компанії. Такі системи встановлюють наші фахівці. Сучасні турнікети не тільки блокують вхід недоброзичливцям, а й ведуть облік пересування персоналу.

Огородження від компанії Інттекс

Ціна: від 6000 грн.

Огорожа для КПП – конструкція, що складається з стаціонарних нержавіючих стійок і горизонтальних перемичок, між якими встановлено скло товщиною 10 мм (також можуть поставлятися без скла). Огородження бувають стаціонарні і знімні. Останні забезпечують безпечну організацію проходження людей через КПП і швидкий винос великих вантажів в разі екстреної евакуації з будівлі (пожежа, землетрус).

Огородження – невід’ємний елемент СКУД із застосуванням турнікетів. Вони бувають стаціонарні і швидкоз’ємні зі склом або без. Можна замовити звичайне прозоре або тоноване скло. В відповідність до вимог норм безпеки, висота огороджень становить 0,9 метрів, довжина може бути будь-який на вимогу замовника, але не більше 1,5 м.

Хвіртка-прапорець

Ціна: від 7 390 грн.

Хвіртка-прапорець необхідна для організації вільного проходу на контрольно-пропускних пунктах, магазинах і супермаркетах самообслуговування. Хвіртки застосовуються для організації пропуску в бік входу або виходу.

Одностороння хвіртка-прапорець виготовлена ​​в лаконічному дизайні. Стійка і стулки виготовлені з полірованої нержавіючої труби марки AISI 304. Стулка може бути заповнена прозорим або тонованим склом – на вимогу замовника. Кріплення хвіртки здійснюється за допомогою анкерів.

Залишилися питання щодо вибору огорож і хвірток для систем контролю доступом? Телефонуйте і наші консультанти допоможуть підібрати правильне рішення, виходячи з ваших побажань. 

Замовити установку огорож у професіоналів

Хочете встановити ефективні блокуючі конструкції? Тоді вам варто зателефонувати нашим менеджерам! Проектування систем безпеки – це робота, яку краще довірити тільки досвідченому фахівцеві.

Що Ви отримаєте, замовляючи установку огорож для турнікетів у нас? 

  • під час монтажу буде використано сертифіковане обладнання;
  • огорожі для турнікетів прослужать більше 10 років;
  • робота буде виконана комплексно.

На ефективність використання турнікета впливають різні фактори,  включаючи те, наскільки вдало обрано місце для установки. Інші нюанси ви можете дізнатися у нашого фахівця. Телефонуйте або залишайте заявку за допомогою спеціальної форми на сайті. Ми відповімо вже протягом 20-30 хвилин.