Електронна прохідна

Для спрощення монтажу і налаштування системи контролю доступу на невеликих об’єктах наша компанія пропонує таке рішення як – електронна прохідна. Вона включає в себе турнікет, фарбований або з нержавіючої сталі, з встановленим контролером і зчитувачами. Можуть застосовуватися зчитувачі форматів EM-Marin або MIFARE.

Програмне забезпечення встановлено в контролері і підтримує всі основні функції контролю доступу – розмежування рівнів доступу, заборона повторного проходу (antipass), підключення алкотестера, з вимірюванням рівня алкоголю, спрощений облік робочого часу. Вбудоване програмне забезпечення є безкоштовним, але має обмеження за кількістю карт в системі (не більше 100 карт).

Основні елементи електронної прохідної

Найпростіша система контролю доступу складається з набору елементів, що обмежують простір, через який співробітники повинні потрапляти в приміщення. Пристрій навряд чи може працювати без зчитувального модуля.

Таке обладнання з роками вдосконалюється. Сучасні СКУД включають в себе прилад, за допомогою якого здійснюється облік робочого часу. Для кожного об’єкта це різні за типом і призначенням елементи. У навчальних закладах буде досить зчитувача магнітної карти, для медичних лабораторій вимоги вищі.

Стандартно електронна прохідна складається з:

  • турнікет
  • акумуляторна батарея
  • встановлений в середину турнікета контроллер СКУД
  • два зчитувача (EMM або MIFARE)
  • пульт дистанційного управління
  • програмне забезпечення

Доступ до програмного забезпечення проводиться через інтернет браузер. Безліч формованих звітів можна завантажувати на віддалений комп’ютер в форматах xls, csv.

Чому електронну прохідну найкраще замовити у компанії Інттекс?

Шукаєте хорошого фахівця для створення ефективної СКУД? Тоді ви на правильному шляху! Ми створимо для вас систему, яка не тільки буде відповідати сучасним стандартам, а й забезпечить високий рівень безпеки. 

У нашій компанії електронні прохідні розробляються з використанням пристроїв відомих виробників, таких як CORRAL, ROGER, MicroMade, EVVA, SALTO, GEZE, PULSAR.

Серед переваг співпраці з компанією:

  • відповідальність в роботі;
  • гарантія на кожен вид пристроїв;
  • доступні ціни на обладнання.

Якщо ви звернетеся до нас, зможете реалізувати ідею повного контролю і управління доступом на об’єкті. Оперативність і якість – це головні принципи для кожного співробітника компанії. Це підтверджено відгуками клієнтів, що звернулися за допомогою. Всі вони залишилися задоволені результатом і функціональністю електронної прохідний.

Замовте СКУД та інше обладнання. Не пропустіть можливість оптимізувати контроль робочого часу на своєму об’єкті. Це рішення, про яке ви навряд чи пошкодуєте.

Система контролю доступу, особливо коли вона пов’язана з відеомоніторингом, дозволяє легко виявляти і запобігати спробам проникнення на об’єкт компанії сторонніх осіб. Однак це не єдина перевага цього типу електронних прохідних.

Системи, які ми збираємо, оснащені функцією запису часу. Тому електронна прохідна контролює кожного співробітника. Керівник компанії отримує можливість відстежувати пересування, прихід і вихід з роботи персоналу.

Більш детальну інформацію про те, як працює обладнання ви можете отримати у нашого менеджера. Телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання.