Система контроля доступу

Установка систем контролю доступу потрібна для захисту офісу, житлового простору, складу або виробничого приміщення від несанкціонованого проникнення. Думаючи про безпеку, особливу увагу потрібно сконцентрувати саме на такі прилади, як СКУД. Сучасні пристрої готові встановити наші фахівці. Вони допоможуть підібрати тип системи, оперативно проведуть монтаж і підключення. Навіть установка турнікета не буде для нас проблемою. Ціна на таку послугу у нас набагато нижча, ніж у конкурентів.

Види та переваги обладнання

Цікавить монтаж турнікета чи налагодження СКУД? З нашою допомогою вам вдасться встановити провідні і бездротові модулі. Багато клієнтів віддають перевагу другому варіанту. Бездротові прилади відрізняються наступними перевагами:

  • економія енергії за рахунок автоматичного відключення силових ланцюгів (освітлення, опалення, кондиціонування повітря);
  • можливість передачі інформації про перебування в поле зору датчика, наприклад, про небажаних осіб;
  • оперативний монтаж СКУД, пов'язаний з використанням блочного принципу.

Принцип роботи систем контролю доступу

У сучасній апаратурі контролери являються основним модулем. Подібні прилади автоматично синхронізуються один з одним під час запуску системи. Будь-яка система може бути розширена за рахунок ряду додаткових функцій. Вони реалізуються з використанням широкого спектра датчиків. Завдання подібних приладів — захоплення сигналів з навколишнього середовища, їх розпізнавання і запис. Це може бути відеоспостереження та інше.

Установка СКУД, яку проводять наші співробітники

В будь-якому випадку монтаж системи СКУД передбачає залучення досвідченого майстра. Це людина, яка в змозі правильно підключити та налагодити обладнання. Саме тому, при необхідності провести монтаж систем контролю доступу керівники компаній звертаються в нашу компанію. Для них це можливість замовити якісну послугу по доступній ціні. Більш детальну інформацію ви можете отримати у нашого оператора. Телефонуйте вже сьогодні для того, щоб налагодити конкретну систему управління всього за декілька днів.