СКС

Облаштування система сигналізації та відеонагляду — важливе завдання для власників приватних будинків і котеджів. Прилади необхідні для забезпечення конфіденційності приватної території. Встановити такі модулі готові фахівці нашої компанії. Для них будівництво СКС будь-якої складності давно перестало бути проблемою. Це завдяки наявності необхідного інструменту та досвіду.

Види та ціна встановленого обладнання

Стандартний набір для будинку (бездротова сигналізація) складається з приймача і певної кількості передавачів. У комплекті також йдуть пульти управління, камери відеонагляду та інше. Наше обладнання використовується в будинках, квартирах, магазинах, офісах і інших об'єктах. Основна функція — захоплення сигналів з навколишнього середовища. Це може бути рух, відкриття/закриття дверей, дим, розбиття скла та інше.

Повністю структурована кабельна система монтаж якої ми проводимо дозволить вивести на істотно новий рівень безпеку. В цьому вже переконалися сотні наших клієнтів. Більшість з них замовляли не тільки монтаж мереж, а і проектування. Вартість встановлення СКС в цьому випадку буде нижчою, ніж організація окремих блоків. Детальні розцінки на монтаж СКС ви можете отримати завантаживши прайс.

Принцип роботи наших систем

Установка СКС спрямована на оповіщення про зміни навколишнього середовища на основі показань спеціальних датчиків. Приймачі повинні бути встановлені в потрібному місці: як можна вище, в сухих і закритих приміщеннях. Потрібно уникати монтажу обладнання в безпосередній близькості від електричних і металевих пристроїв. Подібні прилади створюють екран для радіохвиль і негативно впливають на дальність дії. Більшість моделей використовують систему змінного кодування. Вона потрібна для забезпечення максимальної безпеки. Передавачі і приймачі повинні бути оснащені перемикачами, що сигналізують про відкриття корпусу. Більш детальну інформацію про те, як проходить прокладка СКС, ви зможете дізнатися в наших менеджерів.