Комплексні системи безпеки об'єктів

Обслуговування систем безпеки та їх проектування — основний напрямок роботи нашої компанії. Кожного року до нас звертаються за допомогою сотні клієнтів. Це власники підприємств, керівники навчальних закладів та інші люди. Для них налагодження та установка охоронних систем являється важливим кроком на шляху посилення безпеки на об’єктах. Це навряд чи хто буде заперечувати.

Види обладнання, яке ми встановлюємо

При облаштуванні сигналізації та відеонагляду для складу чи інших приміщень ми встановлюємо зовнішні і внутрішні комплексні системи безпеки об’єктів. Більшість модулів виконані у вигляді жерстяної або пластикової коробки, всередині якої розташовані магнітодинамічний/п'єзоелектричні перетворювачі.

Принцип роботи систем захисту і безпеки

Монтаж систем безпеки — це специфічний процес. Особливо, якщо мова йде про акустичну сигналізацію. В даному випадку активація здійснюється за допомогою магніто-динамічного або п'єзоелектричного перетворювача. Останній, генерує модульований звуковий сигнал високій гучності. Принцип дії оптичного варіанту полягає в мерехтінні лампочок різної потужності.  Ми встановлюємо різні типи пристроїв.  Їх призначення — модуляція звукового сигналу і передача відео. Крім передавачів, всередині систем оповіщення є друкована плата з електронним генератором. Класифікація систем проходить наступним чином:

  • порогова система безпеки;
  • адресна опитувальна сигналізація;
  • адресно-аналогова система захисту.

Призначення та установка систем безпеки

Зовнішній корпус сирен та відеокамер для складу повинен бути стійким до механічних ушкоджень. Всі наші прилади належним чином захищені від шкідливого впливу атмосферних чинників. Їх варто встановлювати в добре видимих місцях на фасаді будівлі на відповідній висоті. Це варто враховувати кожному, хто вирішив замовити послугу на сайті. Більше детальну інформацію ви можете отримати в наших працівників. Вони завжди охоче відповідають на питання клієнтів. Доступні ціні та висока якість обслуговування — наші основні переваги.