Тумбові триподиОсобливість, яка відрізняє триоди від інших турнікетів, полягає в тому, що стопорний механізм взаємодіє з трьома елементами, які перегороджують прохід. В більшості випадків вони виготовлені з нержавіючої сталі шляхом гнуття трубного прокату та наданні відповідної форми. Система дуже ефективна на сучасному підприємстві. Її переваги наступні:

  • можливість організації потоку персоналу в одному або у двох напрямках;
  • наявність системи віддаленого блокування;
  • використання різних видів зчитувачів.

Тумбовий трипод: ефективність с системи

Тумбовий турнікет — це один з найбільш популярних різновидів блокуючих механізмів. Система характеризується порівняно низькою вартістю встановлення, компактними розмірами і привабливим зовнішнім виглядом. Використання нержавіючої сталі — причина того, що система прослужить 10-15 років. Модульна конструкція дозволяє проводити будь-які модернізації. Це стосується заміни блоку зчитування і других механізмів. В більшості випадків така модернізація потрібна не часто. Особливо якщо вже встановлений більш сучасний зчитувач. Це може бути радіомодуль для пластикових карт чи біометричний сканер.

Як встановити тумбовий турнікет?

Монтаж даної системи навряд чи буде можливий без залучення досвідченого майстра.

Це пов'язано з тим, що при встановленні будь-яких обмежувальних конструкцій повинні бути враховані вимоги пожежної безпеки. Місце для турнікету вибирається так, щоб охоронні конструкції не перешкоджали евакуації. Не варто забувати і про необхідність облаштування спостережного пункту. Система може взаємодіяти безпосередньо, або обробляти сигнали з використанням серверної. Все залежить від того, які потреби має замовник. Вибір конкретних параметрів також залежить від бюджету, передбаченого на охоронні заходи.

Замовити триподи у професіоналів

Наша компанія не перший рік займається встановленням турнікетів та інших систем. Наявність досвіду дозволяє виконувати будь-яку роботу швидко та якісно. В наявності таких перевагах вже встигли переконатись тисячі клієнтів. Це власники підприємств, адміністратори офісів та інші люди. Ви можете приєднатись до них сьогодні, зателефонувавши нашому менеджеру. Ми завжди відповідаємо на питання, які цікавлять клієнта.