ТриподиНаявність обмежувальних конструкцій — основа безпечної роботи більшості сучасних підприємств. Якщо мова йде про турнікет трипод, то подібний бар'єр може бути використаний не тільки на вході в робочий цех, але і в торговому центрі чи університеті. В кожному з цих випадків завдання системи однакове — керувати потоком людей та заблокувати небажане переміщення сторонніх осіб.

Який турнікет трипод обрати?

Трипод виробляються в декількох модифікаціях: тумбові, підлогові (у вигляді стійки), настінні та двосторонні. Настінні є найбільш компактними. Вони підходять для контролю доступу в вузьких коридорах. Якщо трипод здвоєний, він забезпечує прохід двох потоків. Коли потрібно перекрити широкий коридор, тумбові триподи встановлюють в ряд і доповнюють огорожами. Більшість систем поставляються в майже повністю зібраному вигляді, монтуються в короткий термін. Якщо ви звернетесь до наших майстрів, це займе не більше 2-3 днів. Це завдяки наявності досвіду і сучасного інструменту.

Чому варто звернутись в нашу компанію?

Встановлення турнікетів — задача для досвідченого майстра. Складність робіт полягає в необхідності проектування та коректного підключення електроніки. Особливо це стосується тих випадків, коли в системі передбачені зчитувач карт чи біометричний сканер. Якщо ви звернулись за допомогою в нашу компанію, будьте впевнені в тому, що проблем з встановленням чи використанням турнікетів не виникне. Кожному зі своїх клієнтів ми гарантуємо наступне:

  • проектування та встановлення систем всього за 2-3 дні;
  • доступні ціни на обладнання, окремі елементи якого ми виготовляємо самостійно;
  • консультування кожного клієнта при виборі систем безпеки для конкретного об'єкта;
  • ефективність роботи будь-якої електроніки.

Замовити послугу у професіоналів

Хочете уточнити яка ціна встановлення турнікетів для вашого випадку? Тоді телефонуйте! Наші менеджери охоче дадуть відповіді на важливе питання. Безкоштовна консультація та висока якість обладнання — це те, завдяки чому нам з кожним днем довіряє все більше людей. Це менеджери компаній, власники підприємств та інші люди. Працюючи з професіоналами вони завжди отримують те, що шукали. Наші системи безпеки працюють роками і дуже рідко пошкоджуються.