Повноростові турнікетиПовноростовий турнікет — це ефективне рішення для великого підприємства чи навчального закладу. Такий пропускний пункт дозволяє контролювати всіх людей, які відвідують ваше приміщення. Система може працювати автоматично і реагувати на рух, а також деблокуватись завдяки використанню карти або іншого приладу. Вибір на користь конкретного варіанту залежить від охоронних потреб підприємства чи організації.

Чому варто встановлювати турнікет в повний зріст?

Лише при наявності захисних конструкцій можна бути впевненими в безпеці обладнання і працюючого персоналу. Після встановлення турнікетів доступ сторонніх людей в робочу зону буде неможливий. Саме тому все більше людей задумуються про те, щоб скористатися послугами наших майстрів, працюючих із сучасним обладнанням. Це власники мясокомбінатів, молокозаводів, підприємств харчової промисловості. Не менш ефективне наше обладнання буде в навчальних закладах та офісах. В кожному випадку ви повинні враховувати специфічні потреби.

Переваги нашої компанії

Тому, хто вирішив зайнятися облаштуванням систем безпеки, без залучення перевіреного майстра не обійтися. Це навряд чи хто буде заперечувати. Тільки людина з досвідом може правильно підібрати прилади й коректно їх підключити. Це стосується монтажу турнікетів і підключення зчитувачів, які можуть бути біометричними чи працювать на основі радіосигналу. Незалежно від типу системи, якій надана перевага, наші клієнти отримують наступне:

  • консультування та допомога в проектуванні систем;
  • гарантія на встановлене обладнання;
  • доступні ціни на турнікети, окремі комплектуючі яких ми виготовляємо самостійно.

Замовити обладнання вже сьогодні

Якщо вас зацікавило конкретне рішення в плані безпеки, телефонуйте нам вже сьогодні. Звернення в компанію — це можливість отримати наступні переваги: оперативність в роботі, відсутність проблем при експлуатації приладів, оптимізація витрат. Все це підтверджують відгуки наших клієнтів. Люди, які звертаються за допомогою до професіоналів, ніколи не жаліють про таке рішення. Ви можете зателефонувати нам сьогодні, щоб самостійно в цьому переконатись. Менеджери компанії завжди охоче відповідають на питання, в тому числі і на ті, які стосуються оплати за послугу.