Турнікети й огородженняТурнікети й огорожі — основна складова будь-яких СКУД. Подібні конструкції потрібні незалежно від того, використовуєте ви біометричний чи звичайний зчитувач. Принцип роботи системи контролю доступу полягає у введенні ідентифікаційних символів у електронний сканер. Це може бути модуль з картоприймачем чи з відбитком пальцю. Цей пристрій передає сигнал на турнікет для блокування чи деблокування проходу. В деяких випадках система контролю доступу містить в собі термінал обліку робочого часу за відбитками пальців чи картками. Те, який варіант купити, залежить від потреб компанії.

Як ефективно організувати контроль доступу?

Встановлення СКУД — це процес, пов'язаний з чітким плануванням. В першу чергу потрібно визначити, які параметри для прохідної слід вибирати. Мова йде не тільки про тип зчитувачів. Наявність серверної системи, спеціального блоку для інвалідів — це теж важливо. Особливо, якщо ви підбираєте обладнання для школи.

На початку проектування варто визначити роторний повноростовий чи інший турнікет потрібен. Це може правильно зробити тільки досвідчена людина. Саме тому при встановленні СКУД для магазину чи в школі ви повинні звертатися до професіоналів. Це працівники нашої компанії. Їх знання і досвід — основа ефективності систем, які ви плануєте встановлювати на прохідну.

Переваги нашої компанії

Бажаєте вдало підібрати охоронне обладнання для свого об'єкта? Тоді варто звернутися до наших фахівців! Ми готові встановити будь-який електромеханічний турнікет всього за 3-5 днів. У нас завжди є додаткові комплектуючі: кабелі для програмування, монтажні кронштейни, акумулятори для пультів дистанційного керування і бездротових датчиків і багато іншого. Серед основних переваг компанії наступне:

  • наявність різних типів обладнання, включаючи вуличний аналог СКУД;
  • доступна ціна за послугу;
  • надання сертифікатів якості на кожен прилад.

Замовити обладнання вже сьогодні

Наші фахівці готові надати безкоштовну консультацію кожному клієнту. Всім, хто звернувся за допомогою, вдасться вдало спроектувати та провести монтаж приладів. Телефонуйте, і ми допоможемо вирішити вашу проблему. Наші менеджери завжди охоче відповідають на питання. Саме тому нам з кожним днем довіряє все більше людей.