Турнікети й огородженняКупити турнікети в місті Київ, Україна

Купити турнікети в місті Київ, Україна Ви можете, звернувшись в компанію ІНТТЕКС. Традиційні механічні замки все частіше замінюються електронними турнікетами і іншими системами для чіпових або безконтактних карт. Різні варіанти пропускних систем встановлюють в готелях і на курортах, в офісах і бізнес центрах. Ці огорожі запобігають проникненню на територію об'єкта сторонніх осіб. Система може бути односторонньою або працювати на вхід і вихід.

Якщо Вас цікавить установка турнікета - телефонуйте за номером, вказаним на сайті, або скористайтеся функцією "Зворотній дзвінок". Наші майстри допоможуть облаштувати сучасну систему безпеки будь-якої складності. Це стосується підключення мережевих пристроїв і біометричних сканерів. Турнікети й пропускні системи, які ми встановлюємо, відрізняються ефективністю і довговічністю. Всі питання, що цікавлять Ви можете поставити за телефоном вже сьогодні.

Сучасні турнікети і їх особливості

Сучасні турнікети призначені для контролю і управління потоком людей на контрольно-пропускних пунктах об'єктів з підвищеними вимогами безпеки (державні органи, територія приватних володінь, готельні комплекси, офіси великих компаній, банки, стадіони, аеропорти, ж / д вокзали, ТРЦ і т.д).

Існують різні види турнікетів, тому Ви можете вибрати найбільш відповідний варіант з урахуванням особливостей приміщення. Компанія ІНТТЕКС пропонує такі види пропускних систем як:

 • ріжкові турнікети триподи - найкомпактніший з представлених варіантів;

 • тумбові ріжкові турнікети - їх часто використовують на великих підприємствах;

 • роторні турнікети бувають напів- і повноростовими, найчастіше встановлюються в готелях, бізнес-центрах і елітних офісах;

 • повноростові турнікети забезпечують максимальний захист.

Сучасні пропускні системи, електронні прилади і замки мають безліч функцій, раніше недоступних. Вони комплектуються зчитувачами різного роду, що дозволяє обмежити вхід в приміщення сторонніх осіб. Це біометричні прилади та радіомодулі. Їх установка дозволить домогтися наступного:

 • контроль інтенсивності потоку людей на вході і виході;

 • запобігання несанкціонованого проникнення;

 • спрощення контролю відвідувачів в кінотеатрах, музеях і інших аналогічних об'єктах.

Якщо Вам потрібна консультація або Ви сумніваєтеся у виборі - зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті. Фахівці компанії ІНТТЕКС допоможуть вибрати обладнання, яке найкраще підійде саме для Вашої компанії.

Ростові турнікети

Ростові турнікети розраховані на високі навантаження і інтенсивну експлуатацію. Охоронні засоби виробляються в двох варіантах виконання: для будівель і зовнішнього використання. 

До вуличним турнікетів пред'являються більш суворі вимоги щодо жорсткості і корозійної стійкості конструкції. Для виготовлення вуличних турнікетів застосовується нержавіюча сталь AISI 304 і сталь з полімерним покриттям, що забезпечує довговічність пристрою.

Серед достоїнств ростових турнікетів можна назвати:

 • високий рівень контролю доступом - виключена можливість обходу перешкоди;

 • прохід людей чітко розділений і відбувається по одному відвідувачу;

 • виключена ймовірність вторгнення сторонніх осіб на об'єкт, що охороняється;

 • тривалий термін служби за рахунок використання нержавіючої сталі AISI 304.

Тумбові турнікети

Тумбові турнікети часто встановлюють в ряд, таким чином їх використовують в якості перегороджувальніх пристроїв на прохідних підприємств, в аеропортах, на стадіонах, у фойє бізнес-центрів та інших місцях з досить великим потоком людей.

Тумбові турнікети відрізняються високою міцністю, довговічністю і легкістю монтажу. Як правило, вони можуть бути встановлені як в приміщенні, так і на вулиці. Крім того, великою перевагою є невисока ціна тумбових турнікетів.

Турнікети в офіс

Установка турнікетів в офісі дозволяє забезпечити безпеку співробітників і відвідувачів, а також організувати контроль доступу з функцією обліку робочого часу.

Вибір турнікета в офіс залежить від декількох факторів - виду діяльності та специфіки компанії, кількості працівників і, крім того, важливу роль відіграє план самого приміщення.

Якщо вам потрібна допомога у виборі турнікетів для офісу або вас цікавлять ціни - дзвоніть нам за телефоном, вказаним на сайті, і отримаєте кваліфіковану консультацію вже сьогодні.

Пропускні системи турнікети

Пропускні системи на основі турнікетів в даний час користуються великою популярністю. Адже вони допомагають підвищити рівень безпеки на території, забезпечують контроль від несанкціонованого доступу, а також ведуть облік часу приходу і виходу на роботу співробітників.

Вибір підходящої пропускної системи і турнікетів залежить від призначення об'єкта, пропускної спроможності, необхідного ступеня захисту і інших чинників.

Щоб підібрати пропускну систему, що найкращим чином вирішить пітання контролю доступу саме для Вашого підприємства - звертайтеся в нашу компанію ІНТТЕКС за телефоном, вказаним на сайті, або відвідайте наш офіс.