Зчитувачі



Облаштування системи безпеки — це перше, про що повинен подумати керівник підприємства. Особливо, коли мова йде про заводи з виробництва медикаментів, харчових продукті та іншого. В таких випадках доступ в робочі приміщення дозволений при наявності спеціальних пропусків. Подібний підхід дозволяє звести до мінімуму вірогідність аварійних ситуацій, пов'язаних з проникненням у цех сторонніх осіб.

Ефективність охоронного обладнання

Пропускна система за картами — це найбільш розповсюджений варіант, але є й інші аналоги. З роками в системах контролю доступу використовуються більш сучасні альтернативні передавачі (пульти дистанційного керування). Вони діють на зчитувач за допомогою радіохвиль і працюють в зоні від кількох десятків до декількох сотень метрів.

Пульти та зчитувачі ефективні для автоматичних пропускних воріт. Перевага полягає в тому, що людям не потрібно виходити з транспортного засобу або навіть відкривати вікно.  Іноді ідентифікація користувачів може базуватися на номерному знаку транспортного засобу або на біометричних даних працівника. Вибір конкретного варіанту залежить від потреб компанії.

Як встановити зчитувач?

Ви хочете облаштувати ефективну систему для карт доступу? Тоді ви на правильному шляху! На нашому сайті вдасться підібрати потрібний тип СКУД. Ми пропонуємо своїм клієнтам біометричні, мережеві та інші рішення. Вибір конкретного варіанту повинен здійснюватись після визначення потреб компанії. Саме тому, співробітництво з нами включає декілька етапів:

  1. Зустріч з клієнтом та визначення основних пріоритетів для СКУД.
  2.  Підготовка проекту для систем контролю та розрахунок попередньої вартості.
  3. Реалізація проекту (після узгодження з клієнтом).

Замовити обладнання “під ключ”

Наша компанія встановлює ефективні СКУД, ціна яких набагато нижча, від вартості послуг інших конкурентів. Таких показників нам вдалось досягти завдяки правильній логістиці та поставкам приладів безпосередньо від виробника. Біометричні та інші зчитувачі сертифіковані. На них поширюється гарантія від виробника. Більше деталей ви можете отримати зателефонувавши нашим співробітникам. Менеджери компанії готові відповісти на питання вже сьогодні. Не варто втрачати шанс звернутись за допомогою до професіоналів!