Програмне забезпеченняВикористання СКУД — це найкраще рішення в плані безпеки. Такий функціонал дозволяє централізовано контролювати і управляти обмеженням доступу на віддалених об'єктах. Область застосування СКУД визначається потребою організацій. Це можуть бути промислові підприємства, комерційні організації і компанії, які мають мережу філій або декілька технічних приміщень. В кожному з цих випадків ПО для СКУД може відрізняти як і принципи, на основі яких здійснюється контроль і управління доступу. Визначити, який варіант найбільш підходящий, може тільки досвідчений спеціаліст.

Засоби контролю доступу: принцип роботи і використання

Програма СКУД — важливий елемент загальної системи. Розробка ПО для електроніки дає можливість контролювати інтерактивні модулі. Все частіше це розосереджені блоки, елементи яких взаємодіють через IT-шини. Такий принцип — це те, чим відрізняється сучасна система управління доступу. В більшості випадків її складові працюють з використанням спеціальних мережевих протоколів.

ПО для відеоспостереження і контролю

Програмне забезпечення контролю доступу — один з основних елементів сучасних систем, які використовуються для складу, магазину чи торгового приміщення. Це спеціалізований продукт, що дозволяє передавати звуковий сигнал при спробі крадіжки і грабежу. При облаштуванні СКУД для складу використовуються такі маяки: акустичні, оптичні та оптико-акустичні. Їх готові встановити наші майстри. Компанія більш 10 років надає послуги в плані безпеки і готова гарантувати своїм клієнтам наступне:

  • надійність роботи ПО, яке буде розроблено для конкретного клієнта;
  • конфіденційність використовуваних даних (інформація про працівників, пін-коди інше);
  • доступна вартість послуги.

Замовити розробку по СКУД у професіоналів

Для того, щоб визначити, яка СКУД потрібна для вашого випадку ви можете зателефонувати менеджерам нашої компанії. Вони завжди охоче відповідають на питання клієнта. Наявність досвіду та сучасного обладнання — це те, що відрізняє нас від інших конкурентів. Ви можете самі в цьому впевнитись, замовивши проектування СКУД за допомогою нашого сайту. Якщо ви зателефонуєте сьогодні, вже через 5-7 днів можете почати експлуатувати встановлену систему.