Контролери доступу серії INT2Контролер доступу — це важливий елемент системи безпеки. При інтеграції з блоком сигналізації СКУД може блокувати виходи і унеможливлювати викрадення майна. Турнікет не тільки перекриває шлях втечі грабіжника, але і видає специфічний сигнал. Однак це не єдине призначення обладнання. Якщо ви встановите зчитувач для СКУД, зможете вплинути на ефективність роботи співробітників і їх трудову дисципліну.

Сучасна система контролю доступу — яка вона?

Сучасна система захисту основана не тільки на обладнанні, але і на офісному програмному забезпеченні. Прилади повинні зчитувати інформацію з карти і надавати доступ до приміщення. Сучасний СКУД контролер здатен записувати та відслідковувати факт переміщення персоналу. Вартість обладнання завжди залежить від потреб компанії.

Переваги замовлення обладнання на нашому сайті

Незалежно від того, яке обладнання ви обрали на нашому сайті, будьте впевнені в його ефективній роботі. Наша компанія не перший рік займається облаштуванням СКУД для різних клієнтів. Досвід і наявність сучасного обладнання дозволяє нам виконувати роботу швидко та якісно. Завдяки таким перевагам нам з кожним днем довіряє все більше людей. Це керівники компаній, власники підприємств, адміністратори торгових центрів. Якщо ви звернулись в нашу, компанію, можете вибрати наступні види обладнання:

  • система з електронним кодовим замком;
  • турнікети з блоком зчитування карт;
  • біометричні прилади.

Встановити контролери доступу серiї int2

Обладнання із серії int2 вважається одним із найбільш сучасних. Така система СКУД ефективно працює в поєднанні з модулями пожежної сигналізації. Вона може розблокувати всі виходи у разі загоряння в робочому цеху і сповістити про небезпеку. Це дає можливість швидко та ефективно евакуювати всіх людей із приміщень.

Специфіка роботи обладнання — одна із причин звернутись за допомогою до досвідчених майстрів. Навряд чи вам вдасться виконати такі роботи самостійно. Правильно встановити і налагодити все в змозі тільки людина, яка постійно працює з подібними системами. Якщо ви хочете купити обладнання вже сьогодні, телефонуйте нашим менеджерам. Вони допоможуть підібрати тип турнікета чи шлагбаума і розкажуть про особливості встановлення конкретних систем.