Система контроля доступу

Захист від несанкціонованого проникнення

Робота з різними типами зчитувачів

Робота з різними типами зчитувачів

Автоматизація роботи Бюро перепусток, Відділу персоналу та Бухгалтерії

Інтеграція з системами відеоспостереження та охоронної сигналізації

Інтеграція СКУД в систему управління підприємствомЗабезпечення безпрецедентної безпеки персоналу та обладнання є одним з основних завдань для великих організацій. В цій категорії підприємства харчової промисловості, заводи по виробництву електроніки та інші об’єкти. Для подібних компаній оптимальним варіантом буде система доступу СКУД. Це підтверджено відгуками наших клієнтів, які вже замовили охоронні блоки і відеоспостереження.

Система контролю та управління доступом підходить для будь-якого приміщення де знаходяться люди (офіси, навчальні заклади, логістичні комплекси і т.д.). Установи з розгалуженою інфраструктурою, які здійснюють свою діяльність на території декількох приміщень і будівель, відчувають гостру потребу в подібному обладнанню. Для того, щоб вирішити таку проблему, керівникам сучасних компаній буде потрібна допомога досвідченого майстра. Це може бути співробітник нашої фірми.

Система контролю доступу: принцип роботи системи

Головна мета обладнання — обмеження пересування персоналу в приміщення. Це може бути склад, банківське сховище, дата-центр та інші об'єкти. Після монтажу таких пристроїв, як система обліку робочого часу, вдасться домогтися мінімізації витрат на охоронну діяльність компанії. Перевірку і ідентифікацію співробітників буде проводити електроніка. Це один із основних аргументів на користь СКУД. Якщо встановлена мережева або біометрична система захисту, про крадіжки та пошкодження обладнання вдасться надовго забути. Це підтверджують відгуки людей, які вже обрали пропуск за картами для своєї компанії.

Переваги наших пристроїв та послуг для клієнтів із міста Київ

Специфіка установки СКУД передбачає залучення досвідченого фахівця. Такий підхід дозволяє бути впевненим в правильному підключенню і ефективній роботі обладнання. Саме тому, послуги наших майстрів є затребуваними. Ми проведемо роботу швидко і якісно, незалежно від того, яка система доступу СКУД вас цікавить. У нас ви зможете купити тільки сертифіковане обладнання. Ціна залежить від ефективності. В офіс чи для складу вам будуть потрібні різні типи зчитувачів.

У нас ви можете замовити СКУД в приміщення будь-якого типу. Клієнтам надається допомога у виборі обладнання. Наші співробітники з радістю підкажіть, яка система контролю доступу найбільш оптимально підійде для вашого випадку. Ви можете зателефонувати нам сьогодні для того, щоб обговорити деталі замовлення.