Облік робочого часуМоніторинг робочого часу потрібен на кожному підприємстві. Особливо це стосується компаній, де використовується сучасне обладнання. Більшість систем контролю доступу потрібні для управління дверима або решітками, що відокремлюють незахищену зону від захищеної. Автоматизований пункт пропуску також може використовуватись для ідентифікації людей. У випадку ведення обліку часу співробітників така процедура буде обов'язковою, незалежно від того, який режим обраний.

Як працює система СКУД

Облік робочого часу базується на використанні зчитувачів та відповідного ПЗ. Проблема контролю співробітників часто вирішується за допомогою обертових воріт. У цих випадках кожному видають безконтактні картки. Завдяки турнікету можна прослідкувати час приходу співробітників і тривалість роботи. Для коректного запису робочого часу окремі зчитувачі використовуються для входу та виїзду. Як приклад можна розглянути навчальний заклад, де турнікети потрібні для унеможливлення проникнення в аудиторії сторонніх осіб. У випадку спроби зайти в приміщення система інформує про це охоронників.

Особливості встановлення систем моніторингу

Відстеження роботи співробітників — це комплексний процес. Контроль може бути реалізований завдяки відеоспостереженню та встановленню турнікетів зі зчитуваем. Таке обладнання може працювати комплексно. Як результат — вдасться підвищити ефективність працівників та покращити їх трудову дисципліну.

Наші переваги

Якщо ви плануєте організувати контроль робочого часу по відбитку пальця або на основі пластикових карт, варто звернутись до досвідчених спеціалістів. Такі люди працюють в нашій компанії. Їх досвід та знання — це можливість досягнути наступного:

  • гарантія того, що програма для підрахунку робочого часу буде працювати коректно;
  • зниження затратності монтажу;
  • оперативність встановлення, незалежно від кількості робочих елементів, вибраних клієнтом.

Замовити обладнання у професіоналів

Незалежно від того, яка програма для контролю вам потрібна, наші співробітники готові допомогти. Їх досвід і знання — це основа ефективної роботи системи, навіть якщо це табельний  СКУД ЗП. Ви можете зателефонувати нам сьогодні для того, щоб обговорити деталі. Менеджери компанії охоче відповідають на важливі питання, які цікаві клієнту.