Електронна прохіднаЗахист від несанкціонованого проникнення — це перше про що слід подумати перед початком експлуатації торгових чи інших приміщень на комерційному об'єкті. Саме таку функцію виконує електронна прохідна. Це сучасне обладнання, яке вибирають керівники багатьох компаній.

Особливо гостро питання безпеки стоїть для освітніх установ, торгових центрів і великих магазинів. Вирішити подібну проблему допоможуть наші фахівці. Встановлювана ними автоматизована прохідна — це спосіб запобігти виникненню казусів в приміщеннях і захистити об'єкт від проникнення зловмисників.

Наша продукція відрізняється високою якістю і довготривалим терміном служби. Прилади, які ми встановлюємо, ефективно використовуються в школі, торговому залі і других приміщеннях. В кожному з таких випадків, зчитувачі, на основі яких працює автоматизована прохідна, можуть бути різними.

Особливості встановлення і використання систем СКУД

Система контролю доступу давно перестала бути екзотикою. Це факт, який навряд чи хто буде заперечувати. Автоматизована прохідна набула широкого застосування в останні декілька років. Технології даного типу постійно вдосконалюються. Вони розроблені для скорочення витрат на охоронні заходи. Система здійснює облік робочого часу і виконує інші не менш важливі функції. Це фіксування кількості людей, які проходять через турнікет та інше. Те, наскільки ефективна електронна прохідна, буде залежати від типу зчитувача і потреб компанії.

Переваги звернення в нашу компанію

Наші фахівці не перший рік займаються монтажем систем автоматичного захисту. За цей період вони встигли отримати безцінний досвід. Звертаючись до них, ви можете бути впевнені в тому, що електронна прохідна буде встановлена всього за кілька днів. Це завдяки наявності сучасного інструменту та досвіду. Серед інших переваг:

  • доступна ціна за послугу;
  • мінімальні наслідки від монтажу для загального інтер’єру;
  • можливість вибрати один із декількох типів обладнання.

Замовити якісне обладнання сьогодні

Ми використовуємо сертифіковане обладнання і даємо гарантію на роботу. Більш детальну інформацію можна отримати у оператора. Телефонуйте, і ми допоможемо вирішити проблему. За нашою компанією завжди вигідно і комфортно співпрацювати. В цьому вже переконались сотні клієнтів. Ви можете стати наступним.