Каталог

Система контролю доступу — це найбільш популярний комплект для захисту приміщень серед тих, які встановлюють наші майстри. Сукупність пристроїв використовуються для забезпечення безпеки приватного сектору або промислового об'єкту. Після установки СКУД у приміщення комерційного типу візуалізацію загроз і обмеження пересування перестане бути проблемою. Подібні модулі замовляють для великих підприємств і навчальних закладів. Основні завдання обладнання наступні:

  1. Забезпечення безпеки працюючого персоналу та обліку робочого часу.
  2. Превентивні заходи, спрямовані на мінімізацію ризиків, пов'язаних з крадіжкою майна.
  3. Збір даних про пересування людей всередині об'єкта та запис на відповідні карти.

Наші фахівці на перший рік займаються монтажем і проектуванням представлених систем. Вони допоможуть підібрати обладнання систем безпеки для конкретної компанії чи об’єкта та оперативно все підключать. Це головні причини для того, щоб купити саме у нас. В компанію з кожним днем звертається все більше людей.

Якою повинна бути система доступу?

Головний модуль СКУД — зчитувач. Він потрібен для ідентифікації. Система фіксує переміщення людей, що проходять через турнікет робочої зони. До системи підключають інші прилади. Їх тип і кількість впливає на вартість всього блоку. По виду зчитувача обладнання класифікують наступним чином:

  • Біометричне. Пристрій сканує відбитки пальців, райдужну оболонку та інше. Варіант є найбільш сучасним, але коштує недешево. Подібна система в офіс найбільш підходяща.
  • RFID безконтактні пристрої. Виготовляються у вигляді персоналізованих карток, брелоків та іншого. Модулі найбільш точно забезпечують контроль і управління доступом. Їх часто вибирають для школи чи торгового центру.
  • Пристрої з чіпом (в основному карти).

Замовити обладнання СКУД у професіоналів

Вам потрібна ефективна система обмеження доступу? Наша компанія підключає і встановлює різні види такого обладнання. Завдяки модульній конструкції, подібні блоки легко піддається модернізації. Необхідні елементи контролю доступу включають в себе: зчитувачі, драйвери, турнікети, пластикові карти та інше. Ми гарантуємо безвідмовність обладнання і тривалий термін служби системи. Телефонуйте нам сьогодні і зможете вже за кілька днів підвищити рівень безпеки на своєму об’єкті!