Послуги нашої компанії

СИСТЕМА КОНТРОЛЯ ДОСТУПУ

Фахівці ТОВ «КОМПАНІЯ ІНТТЕКС» знають, як ефективно захистити будь-яке підприємство чи офіс від несанкціонованого доступу. Для вирішення цих завдань ми впроваджуємо сучасну багаторівневу систему захисту: від системи контролю і управління доступом (СКУД) до турнікетів і огорож

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВ

Разом з прогресом в сфері інформаційних систем, з'явилося величезне поле для діяльності хакерів, комп'ютерних вірусів, які не дають відчувати бізнесу в цілковитій безпеці. Питання інформаційної безпеки підприємства є актуальним, а, щоб захистити бізнес від зовнішніх зазіхань. Компанія Інттекс пропонує дієве рішення - організацію системи інформаційної безпеки на підприємствах усіх форм власності

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Ми пропонуємо комплекс послуг з проектування і монтажу систем відеоспостереження, включаючи підбір обладнання, установку, пуско-налагоджувальні роботи, а також сервісне та постгарантійне обслуговування за договором

СКС

Мережі СКС - це структурована кабельна система, що об'єднала в собі апаратні пристрої та різне обладнання, оптоволокно і мідні кабелі, з'єднувальні елементи, крос-панелі, роз'єми і розетки. СКС дає можливість об'єднати телефонні, локальні мережі, систему відеоспостереження і безпеки в єдину структуру

КОМПЛЕКСНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ОБ'ЄКТІВ

Ми займаємося проектуванням і впровадженням комплексних систем безпеки офісів, виробничих і промислових підприємств, що дозволяють виявити і нейтралізувати загрози розкрадання, фінансової стабільності, несанкціонованого доступу на об'єкт і інші. Серед наших клієнтів заводи і фабрики, фінансові установи, комерційні об'єкти, торгово-розважальні комплекси, газо-нафтовидобувні компанії, освітні та медичні установи.

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Автоматизація робочих і бізнес процесів є запорукою стабільної та безпечної роботи підприємств. Для автоматизації роботи фірми або офісу необхідно якісне програмне забезпечення, без якого досягти відмінних бізнес результатів неможливо

Про нас

Науково-виробничий потенціал ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТТЕКС» дозволяє розробляти сучасні системи контролю та управління доступом (СКУД) і інтегровані комплекси безпеки для потреб бізнесу. Ми йдемо в ногу з часом, тому поставляємо на український ринок тільки актуальні комплекси програмно-апаратних засобів, розроблених у відповідності до стандартів ЄС із застосуванням обладнання і програмного забезпечення нашої компанії та інших торгових марок. За час своєї діяльності ми встановили міцні партнерські відносини з багатьма постачальниками обладнання та комплектуючих для систем безпеки. Основний аспект діяльності ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТТЕКС» в сфері охоронних систем - це створення єдиного комплексного багаторівневого захисту з розвиненою структурою на будь-яких об'єктах, де це необхідно. Ми розробили унікальні типові рішення для промисловості, бізнес-центрів, ВНЗ, торгово-розважальних і готельних комплексів, офісів, та інших об'єктів. Всі наші технічні рішення забезпечують високу ступінь надійності і безпеки для підприємств великого та середнього бізнесу. І, головне, у наших клієнтів завжди є можливість вибору, в залежності від фінансових можливостей і бюджету, що виділяється на безпеку підприємства. Наші основні продукти: 1. Інтегровані комплекси безпеки для всіх типів об'єктів. 2. Системи відеоспостереження (камери, ПО, плати). 3. СКУД (зчитувачі безконтактних карт, контролери, адаптери, огорожі і турнікети). 4. Системи обліку робочого часу ( "Інспектор трудової дисципліни"). 5. Контроль роботи транспорту (система розпізнавання номерів). Фахівці ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТТЕКС» вже більше 10 років активно впроваджують передові технології в сфері охоронних систем, управління підприємством та обліком робочого часу. Ми ніколи не залишаємо своїх клієнтів без технічної підтримки, пропонуючи на дуже вигідних умовах гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування встановленого ПО і устаткування: технічна підтримка для клієнтів, ремонт охоронного обладнання, налаштування програмного забезпечення, розробку технічної документації тощо. Виробничі потужності і інженерний корпус компанії Інттекс знаходяться в Києві за адресою: вул. Світлицького, 35, 6 поверх, офіс 78. Бригада інженерів, монтажників і наладчиків готова в будь-який момент виїхати на об'єкт в регіони країни.Купити системи контролю доступу СКУД в Києві

Купити системи контролю доступу СКУД в Києві краще за все у нас. Компанія “ІНТТЕКС” пропонує надійні, технологічні системи контролю доступу не тільки в Києві, а й в інших містах України. 

Більше 10 років для кожного об'єкта наші інженери підбирають унікальне рішення, встановлюють та обслуговують обладнання та програмне забезпечення, що відповідає стандартам ЄС. Компанія постійно оновлює асортимент обладнання, пропонує якісні сучасні технології.

Що таке СКУД?

Система контролю та управління доступом (скорочений СКУД) допомагає пропускати на територію лише встановлених осіб, відслідковувати час, коли співробітники приїжджають і входять з роботою.

Облаштування системи контролю доступу та його особливості

Комплекс систем контролю доступу включає:

 • ідентифікатор;

 • контролери;

 • считыватели

 • шлагбаумы;

 • огорожі;

 • турнікети.

У якості ідентифікатора використовується зчитувач безконтактних карт або біометричних даних людини. К останнім відносять відбиток пальця, радужку ока, форму обличчя.

Контролер допомагає зберегти журнал подій та базу даних про осіб, які мають доступ до об'єкта. Відповідно до цих даних він керує програмувальними пристроями. Може бути автономного або мережевого типу. Перші програмують і обслуговують напругу, другі об'єднують в одну мережу і керують віддалено з єдиного центру управління.

Навіщо потрібні системи контролю доступу?

З їх допомогою організовують прохідні для персоналу, пропускають транспорт на територію підприємств, обмежують доступ в окремих приміщеннях. Програми обліку робочого часу дозволяють відслідковувати, скільки часу персонал проводить на робочому місці. Систему можна інтегрувати з програмою бухгалтерського обліку та скоротити час на нарахування заробітної плати, а також підвищити точність підрахунку.  При цьому зменшуються розходи на охрану, так як більшість процесів автоматизуються.

Де рекомендовано встановлювати систему контролю доступу?

Системи контролю доступу та обліку робочого часу встановлюються на таких об'єктах:

 • бізнес-центри;

 • гостьові комплекси;

 • торгово-розважальні центри;

 • промислові підприємства;

 • ВНЗ.

На цих об'єктах здійснюється обмеження доступу по зонах, поверхах, групах дверей, підбирається найбільш відповідний варіант з урахуванням особливостей об'єкта.

Проектування СКУД спеціалістами ІНТТЕКС

Наші спеціалісти готові запропонувати типове або індивідуальне рішення для будь-яких об'єктів. Ви можете обрати різні варіанти під заявлені вимоги, особливості об'єкта, а також з урахуванням Вашого бюджету, який виділяється на охорону підприємств.

Підбираючи обладнання системи контролю доступу, необхідно визначитись з такими питаннями:

 1. Якій вибрати тип ідентифікаторів. Наприклад, зчитувач контактних карт формату E-marine обійдеться дешевше, але його простіше підробити у порівнянні з картами формату Mifare. Максимально надійними будуть біометричні системи, але це самий дорогий тип обладнання.

 2. Якій підібраті контроллер - автономний або мережевій. Автономний обийдеться дешевше, але має обмежений функціонал в порівнянні із мережевим. Останній може підключитися на внутрішньому або глобальному рівнях і не має обмежень по відстані між точками доступу.

 3. Які повинні бути огорожі та записувальні пристрої. У цьому питанні варто орієнтуватись на особливості території, тобто кому саме перегороджується шлях: людям, транспорту та ін. Пропонуються турнікети, огородження, електромеханічні та механічні калітки.

 4. Які додаткові можливості повинна мати система контролю доступу.

 5. Можливість, масштабувати систему, якщо підприємство буде розширюватися.

Головний орієнтир - функціональність систем. Вона повинна відрегулювати необхідні Вам завдання. Якщо виникли сумніви, які системи контролю доступу придбати, наші спеціалісти підберуть і спроектують необхідні з урахуванням потреб Вашого об'єкта.